Witamy na stronie Publicznego Przedszkola w Osieku nad Notecią.

Nawigacja
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 23
» Najnowszy użytkownik: modacone
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zegar LCD
DZIECI -DZIECIOM
DZIECI -DZIECIOMDziękujemy chórowi dziecięcemu ze Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią za przyjazd do przedszkola w Bąkowie i uczestniczenie we wspólnym koncercie upamiętniającym odzyskanie przez Polskę niepodległości.
100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI9 listopada, w naszym przedszkolu, obchodziliśmy narodowe Święto Niepodległości.
W KOŚCIELE PARAFIALNYM W OSIEKEKU
W KOŚCIELE PARAFIALNYM W OSIEKEKUW środę wizytę w kościele złożyła grupa przedszkolaków z Publicznego Przedszkola w Osieku nad Notecią. Podczas wizyty Przedszkolaki mogły obejrzeć z bliska ołtarz, pomodlić się i porozmawiać z Proboszczem.


KU PAMIĘCI
KU PAMIĘCIWe wtorek dzieci z przedszkola w Bąkowa wybrały się na cmentarz do Krostkowa po to, aby oddać szacunek i pamięć tym, którzy już odeszli, a którzy 1 listopada mają swoje święto.

PAMIĘĆ O BOHATERACH
PAMIĘĆ O BOHATERACH 30 października dzieci z przedszkola wraz z wychowawczyniami jak każdego roku wybrały się na cmentarz, celem uczczenia pamięci zmarłych.


PODZIĘKOWANIE
PODZIĘKOWANIE
SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIE PANI VIOLETCIE SKRĘT ZA WŁASNORĘCZNIE WYKONANE KOTYLIONY Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ OBCHODÓW 100-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI

PRZEDSZKOLACY Z WYCHOWAWCZYNIAMIWYCIECZKA DO BIBLIOTEKI
WYCIECZKA DO BIBLIOTEKIWycieczka do biblioteki
Trele morele w plastycznym ciele- pod takim hasłem przedszkolaki z najstarszej grupy wiekowej 26 października bawiły się w Bibliotece Publicznej w Osieku nad Notecią.
SPOTKANIE Z MYŚLIWYM
SPOTKANIE Z MYŚLIWYM22 października nasze Przedszkole odwiedził niezwykły gość- myśliwy Pan Michał Edwarczyk. Pan Michał przywitał się z dziećmi pozdrowieniem myśliwskim ,,Darz Bór".
EUROPEJSKI DZIEŃ SENIORA
EUROPEJSKI DZIEŃ SENIORA20 października to Europejski Dzień Seniora. I właśnie tego dnia, w naszym przedszkolu, odbyło się spotkanie seniorów z przedszkolakami.
Przysmak każdego dzieciaczka – pieczone ziemniaki
Przysmak każdego dzieciaczka – pieczone ziemniakiNa początku października w przedszkolu w Bąkowie obchodziliśmy Dzień pieczonego ziemniaka.
JESIEŃ W BĄKOWIE
JESIEŃ W BĄKOWIEW tym roku jesień zawitała do nas w wyjątkowo pięknej odsłonie. Jesienny wietrzyk, słoneczne dni oraz święto - Dzień Drzew - zachęciły dzieci z przedszkola w Bąkowie do odwiedzenia lasu.