Witamy na stronie Publicznego Przedszkola w Osieku nad Notecią.

Nawigacja
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 23
» Najnowszy użytkownik: modacone
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zegar LCD
Maluchy z wizytą w gospodarstwie rolnym
Maluchy z Przedszkola w Osieku n\Not. wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa, by poobserwować zwierzęta w zagrodzie. Państwo Bożena i Marcin Smełszowie od kilku lat chętnie goszczą przedszkolaków, by umożliwić im kontakt ze zwierzętami.
Impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka
Na długo w pamięci naszych przedszkolaków zapisze się impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka.
Tego szczególnego dnia na dzieci czekało całe mnóstwo atrakcji tj. przejażdżka bryczką, blok atrakcyjnych zabaw, konkursów i gier o charakterze sportowym, przygotowanych i prowadzonych przez wychowawców grup. Był też stół pełen słodyczy (tylko ten jeden dzień)i lody, nie zabrakło tez podarunków od rodziców dla swoich najukochańszych pociech.
Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki
26 maja „Dzień Matki” to kolejna okazja do wspólnego świętowania i spędzenia czasu dziecka z rodzicami. Tradycją osieckiego przedszkola jest coroczna organizacja Festynu Rodzinnego, podczas którego gromadzą się całe rodziny przedszkolaków. Gości przywitała dyrektor przedszkola p.Alicja Badura, jako druga zajęła głos burmistrz Wyrzyska p. Bogusława Jagodzińska, życząc wszystkim zebranym wspaniałej, rodzinnej zabawy.
Wśród Owadogigantów w Lubnicy
25 maja 2015 roku dzieci z osieckiego przedszkola udały się do parku edukacyjno – rekreacyjnego „Owadogigant” w Lubnicy, w którym można spotkać realistyczne modele owadów, wykonane w gigantycznym powiększeniu. Rzeźby te są wykonane z precyzyjną dokładnością i dbałością o ich budowę morfologiczną, a opowieści pani przewodnik pozwoliły nam na lepsze poznanie budowy tych osobników.
Zabawki napędzane wyobraźnią
W ramach programu Wolontariatu Pracowniczego PLP InicJaTyWy z Philipsem przy wsparciu Stowarzyszenia na Rzecz Mieszkańców Osieka nad Notecią przeprowadzono zajęcia edukacyjno – ekologiczne, których podsumowaniem była prezentacja wykonanych zabawek.